Wednesday, May 18

चर्चित हास्यकलाकार भारती सिंह र हर्षले पहिलो सन्तानलाई स्वागत गरे, बच्चाको आमाबुवा बने

April 3, 2022 3192

काठमाडौं ।

हास्य कलाकार भारती सिंह र उनका श्रीमान् हर्ष लिम्बाचिया छोराको आमाबुवा बनेका छन् । दम्पतीले केही महिना अगाडि नै आफ्नो गर्भावस्थालाई मिठो ढंगले घोषणा गरेका थिए र अब, उनीहरूले आफ्नो परिवारमा सबैभन्दा प्यारो सानो आत्मालाई स्वागत गरेका छन्।

हर्षले आफ्नो इन्स्टाग्राम ह्यान्डलमा सेयर गरे कि उनीहरूले बच्चाको आशीर्वाद पाएका छन्। उनले भारतीसँग एउटा तस्बिर साझा गरे जसमा उनीहरू सेतो पोशाकमा जुम्ल्याहा देख्न सकिन्छ। नयाँ अभिभावकहरू फूलको टोकरी हेर्दै र स्न्यापको माथि, “its a boy” लेखिएको देख्न सकिन्छ।

कमेन्ट सेक्सनमा अर्जुन बिजलानी, नेहा कक्कड, राहुल वैद्य, अश्नूर कौर, मौनी रोय र टेलिविश्वका धेरैले मन पराउनेहरूले जोडीलाई शुभकामना दिएका छन् र हार्ट इमोजीहरू छोडेका छन्।

केही दिनअघि इन्टरनेटमा भारती र हर्षले आफ्नो पहिलो सन्तानलाई स्वागत गरेको र यो छोरी हो भन्ने खबरहरु बाहिर आएका थिए । कमेडियनले अफवाहको खण्डन गर्दै आफू अझै सुटिङमा रहेको बताइन् । “मलाई प्रियजनहरूबाट बधाई दिने सन्देशहरू र कलहरू आइरहेका छन्। मैले छोरीलाई स्वागत गरेको खबर छ।

तर यो सत्य होइन। म खत्रखत्रको सेटमा छु । त्यहाँ १५ /२० मिनेटको लागि ब्रेक थियो। त्यसैले म। लाइभ आउने र म अझै काम गरिरहेको छु भनेर स्पष्ट पार्ने निर्णय गरें।” उनले आफ्नो इन्स्टाफममा आफ्नो म्याद नजिकिदै गर्दा आफू डराएको बताएकी थिइन्।

“म डराएको छु। निर्धारित मिति नजिकै छ। हर्ष र म बच्चाको बारेमा कुरा गर्छौं र उसले/उनले कसलाई पछ्याउने हो भनेर सोच्दछौं,” भारतीले भनिन्। अस्पष्टका लागि, भारती र हर्षले डिसेम्बर ०३ /२०१७ मा विवाह गरे र ४ वर्षको वैवाहिक आनन्द पछि, उनीहरूले अभिभावकत्वलाई अँगालेका छन्।

Comment