Wednesday, May 18

महल जस्तो बंगला छ, लग्जरी गाडीको लाइन, कति कमाउँछन अल्लु अर्जुन ? कति छ सम्पति ?

April 2, 2022 309

काठमान्डौ : दक्षिण भारतीय सुपरस्टार अल्लु अर्जुनको नयाँ फिल्म पुष्पा रिलिज भैसकेको छ । अल्लु अर्जुनले फेरि एकपटक आफ्नो दमदार अभिनय र धमाकेदार एक्शनले फ्यानहरूलाई प्रभावित पारे। साउथ सिनेमाको नाम आउनेबित्तिकै मानिसको दिमागमा अल्लु अर्जुनको नाम आउँछ ।

अल्लुको अभिनय उत्कृष्ट छ तर उनको शैली पनि गजबको छ । सन् २०१६ मा अल्लु अर्जुन साउथ सिनेमाका एक मात्र अभिनेता हुन् जो गुगलमा सबैभन्दा धेरै खोजिएका थिए । उनी अभिनेता चिरञ्जीवीका भतिजा हुन् र रामचरण तेजाको काकाजस्तो देखिन्छन्।

अल्लु अर्जुनले आफ्नो फिल्मबाट करोडौं कमाउँछन् । उनी दक्षिण भारतीय चलचित्रहरूमा सबैभन्दा धेरै पारिश्रमिक लिने अभिनेता हुन्। यस्तो अवस्थामा उनको जीवनशैली पनि कुनै राजा महाराजभन्दा कम छैन ।

उनको आलिशान घर र करोडौंको कारले अल्लु अर्जुनको विलासी जीवनलाई प्रतिनिधित्व गर्दछ। दक्षिण भारतीय अभिनेता अल्लु अर्जुनको कुल सम्पत्ति, आम्दानी, कार संग्रहको बारेमा ।

अल्लु अर्जुन नेट वर्थ

मिडिया रिपोर्टका अनुसार अभिनेता अल्लु अर्जुनको कुल सम्पत्ति करिब ३५० करोड रुपैयाँ छ । अल्लु अर्जुनले वार्षिक ३२ करोडभन्दा बढी कमाउँछन् । अल्लु अर्जुनको हैदराबादमा आलिशान घर छ। यस बाहेक ८०० जुबिली नामक कार्यालय र नाइट क्लब पनि छ ।

अल्लु अर्जुन को आम्दानि

अल्लु अर्जुनले एउटा फिल्मको लागि १५ करोड रुपैयाँसम्म पारिश्रमिक लिने भए पनि अल्लु अर्जुनले आफ्नो अघिल्लो फिल्म ‘अला वैकुण्ठपुरम्लो’का लागि २५ करोड भारु लिएका थिए ।

योसँगै उनले फिल्म पुष्पाका लागि पनि त्यति नै रकम लिएका छन् । फिल्म र नाइटक्लब बाहेक अल्लु अर्जुनले ब्रान्ड एन्डोर्समेन्टबाट धेरै कमाउँछन्। उनले एउटा ब्रान्डको समर्थन गरेबापत ३ करोड भारु लिन्छन् ।

अल्लु अर्जुनको आलिशान बंगला

अल्लु अर्जुनको घर पछिल्लो समय चर्चामा थियो ।अल्लु अर्जुनको हैदरावादको पोश क्षेत्र जुबली हिल्समा आलिशान बंगला छ।यो बंगलाको मूल्य १०० करोड रुपैयाँ छ ।उनले बंगलाको सजावट लोकप्रिय इन्टेरियर डिजाइनर आमिर र हमिदाबाट गराए।यहाँ उनी आफ्ना दुई छोराछोरी र श्रीमतीसँग बस्छन्।

अल्लु अर्जुनको कार कलेक्शन

अल्लु अर्जुनको आलिशान बंगला लक्जरी गाडीको संग्रहले सजिएको छ।उनीसँग रेन्ज रोभर कार छ, जसको मूल्य करिब २.५० करोड रुपैयाँ छ।योसँगै उनीसँग ७ करोडको आफ्नै भ्यानिटी भ्यान पनि छ ।यसबाहेक ८० लाख मूल्यको BMW X5, Jaguar XJ L, Audi A7 छन्।

Comment