Wednesday, May 18

आरआरआर सबैभन्दा धेरै कमाउने सातौं भारतीय फिल्म बन्न सफल , ५ दिनमा ६ सय करोडको ब्यापार

April 1, 2022 880

यदि तपाईंले बाहुबली निर्देशक एसएस राजामौलीको फिल्म आरआरआर हेर्नुभएको छैन भने, बुझ्नुहोस् तपाईंले धेरै मिस गर्नुभयो। साउथ सुपरस्टार जुनियर एनटीआर र रामचरणको यो फिल्मले दिन प्रतिदिन कमाईको रेकर्ड तोडिरहेको छ । आरआरआरले बक्स अफिसमा धमाका मचाएको छ ।

थाहा छ फिल्मले छैठौं दिनमा कति कमाइ गर्यो ट्रेड एनालिस्ट तरण आदर्शले आरआरआरको फिल्मको कमाईको पछिल्लो तथ्यांक साझा गरेका छन् । जस अनुसार राजामौलीको फिल्मको हिन्दी संस्करणले १२०।५९ करोड कलेक्सन गरेको छ । आरआरआरको आय मास सर्किटमा रिबुट गरिएको छ। पोस्ट पाण्डेमिक आरआरआर पहिलो हप्तामा सबैभन्दा धेरै कमाउने फिल्म बनेको छ।

फिल्मले शुक्रबार २०.०७ करोड, शनिबार २४ करोड, आइतबार ३१.५० करोड, सोमबार १७ करोड, मंगलबार १५.०२ करोड, बुधबार १३ करोड कमाएर १२०.५९ करोडको आँकडा पार गरेको छ ।चलचित्रले विश्व बजारमा पनि कमाईका नयाँ रेकर्ड बनाएको छ । ट्रेड एनालिस्ट मनोबाला विजयबालनका अनुसार आरआरआरले ५ दिनमा ६०० करोड कमाएको छ ।

छैटौं दिन आरआरआरले ५०. ७४ करोडको व्यापार गरेको छ । योसँगै ६ दिनमा आरआरआरको विश्वव्यापी बक्स अफिस कलेक्शन ६७२.१६ करोड पुगेको छ । फिल्म अहिले ७ सय करोडको कमाईमा अघि बढेको छ । अचम्मको कुरा के छ भने आरआरआरले ६७२.१६ करोड कमाएर बाहुबलीको लाइफटाइम ग्रोस बिजनेस ६५० करोड लाई पछि पारेको छ। आरआरआर सबैभन्दा धेरै कमाउने सातौं भारतीय फिल्म बनेको छ।

Comment