Friday, May 20

जब जोन अब्राहमले रेस्टुरेन्टमा ६४ रोटी खाए, छक्क परेका वेटरले यसो भने

March 30, 2022 331

एजेन्सी । बलिउडका सबैभन्दा फिट अभिनेता मध्येका एक, जोन अब्राहमको फिटनेसले जोकोहीको होश उडाउनुपर्छ। लाखौं फ्यानका लागि प्रेरणा बनेका जोन अब्राहमजस्तो फिटनेस पाउन सबै चाहन्छन्। जोनले कसरतसँगै खानपिनमा पनि धेरै ध्यान दिन्छन्। तर जोन सधैं यस्तो थिएनन्। एक समय थियो जब जोन धेरै खान्थे।

कुनै समय खान मन पराउने जोनले ६४ रोटी खाए
कपिल शर्मा शोमा यो खुलासा भएको हो । जहाँ अभिनेताले एक पटक रेस्टुरेन्टमा ६४ रोटी खाएको बताए । द कपिल शर्मा शोमा आफ्नो आगामी फिल्म अट्याकको प्रमोशनका लागि पुगेका जोन अब्राहमले एउटा रमाइलो किस्सा सुनाए । यो सुनेर कपिल शर्माको हाँसो रोकिएन । होस्ट कपिलले अभिनेतालाई सोधे के यो अफवाह सत्य हो कि तपाईंले एक पटक रेस्टुरेन्टमा ६४ रोटी खानुभयो ? जवाफमा जोनले भने( हो यो सत्य हो।

कपिल शर्माले हाँसो रोक्न सकेनन्
त्यसपछि उनी भन्छन्– ६४ वटा रोटी खाएपछि वेटर मसँग आयो र भन्यो– भात बाँकी छ । जोन अब्राहमको यो कुराकानी सुनेपछि सेटमा हाँसो मच्चियो । जोनको आगमनसँगै ुद कपिल शर्माु शोमा निकै रमाइलो भएको थियो । जोन अब्राहमले एकपटक ६४ वटा रोटी खाएको हुनुपर्छ तर आज उनको जीवनशैली बिल्कुलै फरक छ । जोनको मांसपेशी र टोन्ड शरीरमा केटीहरू मर्छन्। जोनको फिटनेसप्रति मानिसहरु विश्वस्त छन् ।

अभिनेताको वर्कफ्रन्टको कुरा गर्दा उनको आगामी फिल्म अट्याक हो । जसमा जोन अब्राहमसँग रकुल प्रीत सिंह र ज्याकलिन फर्नान्डिज देखिनेछन् । चलचित्रको ट्रेलर चर्चामा छ । फिल्म अप्रिल १ मा रिलिज हुँदैछ । फ्यानहरूले एक पटक फेरि जोन अब्राहमलाई अभिनयमा देख्नेछन्। जोन अट्याकपछि शाहरुख खान स्टारर फिल्म पठानमा देखिनेछन् । यो चलचित्रको प्रतिक्षामा सिङ्गो राष्ट्र छ ।

Comment