Saturday, May 21

लुगा हल्लाउँदै पोज दिईरहेकी मौनी रोय, क्यामेराको अलि नजिक पुग्दा बिना ब्रा मा देखिएपछी हेरौ भिडियोसहित?

March 29, 2022 2561

वलिवूडकि सुन्दरी मौनी रोयले जुनसुकै पहिरन लगाए पनि उनको मिलेको पातलो शरिरमा निकै सुहाउने गर्दछ । हरेक पहिरनमा उनको स्टाइल निकै बोल्ड हुने गर्दछ कि उनको एक झलक देखेर मानिसहरु पा,गल बन्छन् ।
कहिले काँही अभिनेत्रीहरुको आफ्नै पहिरन उनको लागि टाउको दु,खाइ बन्न पुग्छ र उ,प्स मोमेन्टको शि’कार बन्न पुग्छन् । यस्तै केही भयो जब मौनी निकै सुन्दर रातो गाउन लगाएर मिडियाको अगाडि आइन् । मौनी घुमफिर गर्दै क्यामेराको अगाडि पोज दिएर उ,प्स मोमेन्टको शि’कार भइन् ।

जे होस्, मौनी रोयलाई हरेक रंगको कपडामा धेरै राम्रो देखिन्छ। यस भिडियोको बारेमा कुरा गर्दै, मौनी रातो गाउनमा यति हट देखिएकी थिइन कि उनको एक झलक जो कोहीलाई मोहित बनाउन पर्याप्त छ। मौनीको यो गाउन ब्याकलेस थियो र अभिनेत्रीले आफ्नो लुक पूरा गर्न खुला कपालमा हल्का मेकअप गरेकी थिइन् ।

Comment