Wednesday, June 29

चितवनमा फेरि हेर्नुस यस्तो भयो, झु’न्डिएको अवस्थामा भेटिईन चेली, (भिडियो सहित )

June 12, 2022 300

काठमाडौं / भरतपुर महानगरपालिका–१७ बेलुवामा एक महिला झु”ण्डिएको अवस्थामा मृ”त फेला परेकी छन् । स्थानीय यमप्रसाद पौडेलकी ३० वर्षिय श्रीमती शुष्मा ढुंगाना पौडेलको श”व शुक्रबार राती घर छेउको बकैनाको रुखमा झु”ण्डिएको अवस्थामा फेला परेको हो । स्थानीयका अनुसार उनको श्रीमान श्रीमती बीच झै–झगडा भइरहन्थ्यो । माइतीपक्षले भने घरेलु हिं साका कारण छोरीको ज्यान गएको हुनसक्ने भन्दै छान’विनको माग गरेको छ ।

मृ”तक महिला भरतपुर–१८ भुवनबस्तीस्थित एक औषधी कम्पनीमा कार्यरत थिइन भने उनका श्रीमान भरतपुर–१७ स्थित कमलदेवी इंगलिस आवासिय माविमा अध्यापन गर्छन । उनका पाँच वर्षीय एक छोरा छन् । घ”टनास्थलमा प्रहरी पुगेर अनुसन्धान सुरु गरेको छ भने शव पोष्ट”मार्टमका लागी भरतपुर सरकारी अस्पतालमा ल्याइएको छ । पुरा जानकारीको लागि भिडियो हेरेर थाहा पाउनुहोस।

Comment