News

युएईमा एक नेपालीको मृ’त्यु

वैदेशिक रोजगारीको लागि ९ वर्ष अघि युएई आएका एक नेपालीको मृत्यु भएको छ।ट्रान्स’गार्ड सेक्युरिटी कम्पनी दुबईमा कार्यरत बेलबारी,३ मोरङ ५२ वर्षीय दीपक पराजुलीको हृय’घातका कारण आइतबार बिहान उनकै कोठामा मृ’त्यु भएको हो।

केही दिनअघि सामान्य ज्वरो आएर कोठामै औषधि लिईरहेका उनी एक्कासी कोठामा ढलेपछि नजिकैको एनएमसी रोयल अस्पताल लगिएको थियो। तर अस्पताल पुर्याए लगत्तै चिकित्कसले मृ’त्यु भएको पुष्टि गरे।

उनको शव पोस्टमाटमको लागि एनएमसी रोयल अस्पतालमा राखिएको छ। नाै वर्ष पहिले वैदशिक रोजगारीका लागि युएई आएका पराजुलीका श्रीमती र २ छोरा रहेका छन्। २ छोरा पनि वैदेशिक रोजगारमा रहेका बताइएको छ।

अन्य समाचार : अमेरिकन आइडलको लाईभ राउन्ड पुगेका नेपाली मुलका दिवेश पोखरेलले हालसम्म सांगितीक यात्रामा साथ दिने सबैलाई धन्यबाद दिएका छन् । उनले आफ्नो फेसबूक पेजमार्फत आइतबार आज टप २० को लागि लाइभ प्रस्तुती हुने जानकारी दिँदै आफूलाई अमेरिकन आइडलको टाइटल जिताउन भोट गरेर सहयोग गर्न समेत अपिल गरेका छन् ।

अमेरिकन आइडलको सुरुवाती चरणहरुबाटै धेरै विश्वभरका दर्शकहरुको ध्यान तान्न सफल दिवेश निर्णायकहरुको हौसलाले यहाँसम्म अइपुगेको बताउछन् । अबको यात्रा जारी राख्न उनले नेपाली दर्शकहरुसामु पनि भोटको अपिल गरेका हुन् ।

उनले फेसबूक भिडियो मार्फत आफुलाई ३ तरिकाले भोट गर्न सकिने बताएका छन् । काठमाडौमा जन्मिएका दिवेश अध्यायनको शीलसीलामा हाल परिवारसहित अमेकिामै बस्दै आएका छन् । उनलाई अमेरिकनआइडलको स्टेजमा अर्थर गनको उपनामले चिनिँदै आएको छ ।

यसरी गर्न सकिन्छ दिवेशलाइ भाेट

उनलाई भोट गर्न आइडलले ३ ओटा विकल्प अघि सारेको छ । २६ देखि २९ सम्म खुला रहने माध्यमबाट जम्मा ३० भोट मात्रै गर्न पाइनेछ । भोटिङ गर्ने पहिलो तरिका अन्तर्गत आजको लाइभ राउण्डको प्रस्तुतिपछि उनकाे प्रतियोगी कोड १६ लेखेर २१५२३ मा पठाउन सकिनेछ । यो माध्यमबाट एकजना बराबर १० भोट दिन सकिनेछ ।

दोस्रो तरिकामा अ‍मेरिकन आइडलको एप तथा एप्पल आईएसओएस एप स्टोर डाउनलोड गरेर त्याहाँ साइन अप गरेर १० भोट गर्न सकिनेछ । त्यस्तै अर्को माध्यम आइडलभोट डट एबीसी डटकम लगइन

गरेर दिवेशको कोडमा भोट दिन सकिने छ । यसमा पनि एकजना बराबर १० भोट दिन सकिने छ । यसरी उनलाइ एक व्यक्ति बराबर ३० भाेट गर्न सकिनेछ ।

Related Articles

Back to top button