Video

अध्यक्ष ओलीलाई कुखुरा भुत्याएझैं खुइल्याएर भोलि कुन पार्टीबाट चुनाव लड्नु हुन्छ उहाँहरु ?

काठमाडौं । संवैधानिक परिषद्को अधिकार, कार्यविधि र राजनीतिक दल विभाजन सम्बन्धी अध्यादेशले राजनीतिमा अहिले ठूलै तरङ्ग ल्याएको छ । त्यसैलाई आधार बनाएर सरकार परिवर्तनको खेल समेत हुन थालेको छ ।

सत्तारुढ दल नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) कै जिम्मेवार नेताहरु समेत सरकार परिवर्तनको खेलमा लागेका छन् । त्यसको लागि स्थायी समिति र केन्द्रीय कमिटी बैठकसमेत बोलाउनुपर्ने आवाज उठिरहेको छ । नेताका अधिकांश नेताहरु यतिखेर आफ्नै पार्टीको भारी बहुमत सरकार ढाल्ने योजनासहित प्रधानमन्त्री केपी ओलीको आलोचना गरिरहेका छन् ।

यही बेला पूर्व सञ्चार तथा सूचना प्रविधि विकासमन्त्री गोकुल बाँस्कोटाले सरकारले चालेको पछिल्लो कदम जायज भन्दै प्रधानमन्त्री ओलीको प्रशांसा गर्नुभएको छ । प्रधानमन्त्रीका विश्वास पात्र बाँस्कोटाले सेक्युुरिटी प्रेस खरिद प्रकरण सम्बन्धी विवादका कारण मन्त्री पद गुमाउनु पर्यो ।

पदमा आसिन केही मन्त्रीहरुले सरकारले अहिले गरिहेका काम कारबाहीको खुलेरै प्रशंसा गर्न हिच्किचाइरहेका छन् । तर बाँस्कोटाले मन्त्री पद गुमाउनु परेपनि सरकारले गरेको निर्णय र काम काबाहीको प्रशंसा गर्दै आउनु भएको छ । हरेक निर्णय र प्रसङ्गमा प्रधानमन्त्री ओलीको बचाउ गर्दै आउनुभएको छ । प्रस्तुत छ, जनता टेलिभिजसँग उहाँले स्काइपमामार्फत गर्नुभएको अन्तरवार्ता :

Related Articles

Back to top button