Friday, May 20

कांग्रेसले देश बनाउने भन्नु र रागो ब्याउँछ र दूध दिन्छ भन्नु एउटै हो : अध्यक्ष ओली

May 4, 2022 372

हेटौंडा । नेकपा एमालेले अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले जनमतबाटै तीन तहको सरकार निर्माण गर्ने बताएका छन् ।उनले एमालेमा देखिएको जनउत्साहका कारण सत्तागठबन्धन आतंकित बनेको टिप्पणी समेत गरे । कांग्रेसले स्थानीय तह निर्वाचन लक्षित गरेर जारी गरेको घोषणा

पत्रमा आफ्नो नाम ४२ ठाउँमा लेखिएको तर कांग्रेस सभापतिको नाम ८ ठाउँमा मात्र लेखिकाएले सत्ता गठबन्धन एमालेसँग डराएको र एमाले कार्यकर्ताले ३० वैशाखमा सत्ता गठबन्धनलाई पछारेर मात्र निदाउने जिकिर गरे ।

हेटौंडामा पार्टीले आइतबार मे दिवसको सन्दर्भ पारेर आयोजना गरेको सभालाई सम्बोधन गदै अध्यक्ष ओलीले परामेदशबाट बनेको गठबन्धन सरकारलाई एमालेले जनमतबाटै पाखा लगाएर तीनै तहमा सरकार निर्माण गर्ने दाबी गरे ।

ओलीले कांग्रेसप्रति टिप्पणी गर्दै भने, ‘कांग्रेससँग देश बनाउने नीति नै छैन । एमालेलाई धारे हात लगाउने मात्र हो ।’

अहिले देशमा जे जति दल दर्ता भएपनि एमाले र गठबन्धनबीचको मात्र लडाइँ भएको भन्दै उनले यो लडाइँ नेपाल जोगिने कि नजोगिने भन्ने पनि रहेको बताए ।उज्यालो नेपाल चितवन,

वास्तुशास्त्रमा धेरै बिरुवाहरू बताइएका छन्, जसलाई घरमा रोप्दा घरमा सकारात्मकता आउँछ र व्यक्ति प्रगतिको सिँढी चढ्छ। साथै लक्ष्मी माताको कृपा प्राप्त गर्नका लागि केही बिरुवा रोपिन्छन् । घरमा निश्चित स्थानमा राख्नाले घर वा कार्यालयमा लक्ष्मीको वास हुन्छ । यसलाई घरमा लगाउनाले व्यक्तिको भाग्यमा परिवर्तन आउने वास्तुविज्ञहरुको विश्वास छ ।

मयूर रोप्दा माता सरस्वतीको कृपा प्राप्त हुन्छ

माता लक्ष्मीको कृपा प्राप्त गर्न माता सरस्वतीको कृपा प्राप्त गर्न आवश्यक रहेको वास्तुशास्त्रका जानकारहरु बताउँछन् । बुद्धिको बलमा मात्र मानिस धनी बन्छ। माता सरस्वतीको आशीर्वाद प्राप्त गर्न घरमा मयूरको रुख लगाउनु उपयुक्त हुन्छ । यो बिरुवा घरमा लगाउनाले बुद्धि दिन्छ। मयुरपंखीलाई विद्याको बोट पनि भनिन्छ ।

वास्तु विज्ञहरूले यो बिरुवा रोप्न सल्लाह दिन्छन् किनभने यसलाई रोप्दा घरमा धन आउँछ। बिरुवाको बारेमा यस्तो विश्वास छ कि जहाँ यो बिरुवा हुन्छ, त्यहाँ पैसा तानिन्छ। त्यसैगरी, धनी व्यक्तिहरूले यसलाई लागू गर्ने कारण यो हो कि यसका कारण दिमागले राम्रोसँग काम गर्छ र घरमा पैसा आउँछ।

यो मोरको प्वाँखको लागि उत्तम दिशा हो

वास्तुशास्त्रका अनुसार घरमा कुनै पनि वस्तुलाई सही दिशा र सही स्थानमा राख्दा मात्र त्यसको सकारात्मक प्रभाव हुन्छ। मयूरको प्वाँख उत्तर दिशामा राख्नुपर्छ । यसलाई बुद्धिको दिशा पनि भनिन्छ। यदि तपाइँ यो बिरुवा उत्तर दिशामा रोप्दै हुनुहुन्छ भने, यसलाई उत्तर दिशामा रोप्नुहोस्। यसले बिस्तारै आर्थिक स्थितिमा सुधार ल्याउँछ, र अपव्ययबाट छुटकारा पाउँछ

Comment