Friday, May 20

निकै धनि छिन् बलिउड अभिनेत्री प्रियंका चोपडा, जुत्ता मात्रै लगाउछिन् करोडौं मूल्य पर्ने

May 1, 2022 448

एजेन्सी । एक प्रतिभावान अभिनेत्री हुनुको अलावा प्रियंका चोपडा पनि फेसन डिभा पनि हुन् । प्रियंकाको सुपर स्टाइलिस स्टाइल स्टेटमेन्ट प्रायः चर्चामा रहने गर्छ । अभिनेत्रीको लुगादेखि लिएर उनको झोलासम्म सबै कुराले फ्यानलाई प्रभावित पार्छ । अब अभिनेत्रीले अन्ततः आफ्नो वाक९इन कोठरीको झलक देखाएकि छिन् । फ्यानका लागि यो भन्दा राम्रो उपहार अरु के हुन सक्छ र रु

त्यसो त प्रियंका चोपडाको पछिल्लो पोस्ट उनको कपाललाई समर्पित छ । वास्तवमा, अभिनेत्रीले कपाल धोएर आफ्नो ताजा र चम्किलो कपालको झलक देखाइन्। तर यस बीचमा, फ्यानहरूले फोटोमा प्रियंकाको वाक(इन कोठरी हेर्ने मौका पनि पाए। दोस्रो तस्विरमा प्रियंका ऐनामा सेल्फी लिइरहेको देखिएकी छिन् । यो सेल्फी उनको कोठाको हो। फ्यानहरूले प्रियंकाको जुत्ता, जुत्ता र झोलाको संग्रह पनि ऐनामा प्रियंकासँग उनको वाक(इन कोठरीमा देख्न सक्छन्।

अभिनेत्रीको एकातिर विभिन्न डिजाइनका जुत्ता राखिएको छ भने अर्कोतर्फ विभिन्न रंग र शैलीका जुत्ताहरू देख्न सकिन्छ । ऐनामा अभिनेत्रीका केही झोला पनि देखिन्छन् । प्रियंका चोपडाको कोठरीको झलक पाएपछि उनका धेरै महिला फ्यानहरू खुशीले उफ्रिरहेका छन्। हालसम्म अभिनेत्रीको यो पोस्टलाई ५ लाखभन्दा बढीले लाइक गरेका छन् र यो संख्या लगातार बढिरहेको छ । क्याजुअल लुकमा प्रियंका फुल अन एटिट्यूडमा देखिएकी छिन् । अभिनेत्रीको शैली साँच्चै उत्कृष्ट छ।

Comment