Tuesday, May 17

कस्को प्रेममा छिन् सुहाना थापा ? अन्तर्वार्तामा खुलाईन् सबै कुरा

March 28, 2022 336

नायिका सुहाना थापाले आँफु प्रेममा रहेको संकेत गरेकी छिन् । एपी वान टेलिभिजनको कार्यक्रम ‘ग्ल्यामर गफ’मा सहकर्मी तथा अभिनेता अनमोलसँगै अन्तरवार्ता दिने क्रममा आफ्ना एक मिल्ने साथी भएको भन्दै उनले प्रेममा रहेको संकेत गरेकी हुन् ।

अनमोल रियल लाइफको प्रेमी नभई रिल लाइफको प्रेमी भएको भन्दै सुहानाले आफ्नो प्रेमी भगवान् कृष्णजस्तो र भगवान् रामजस्तो पति आफ्नो रोजाई रहेको समेत उल्लेख गरेकी छिन् । भगवान् कृष्ण र राममध्ये कसलाई छान्नुहुन्छरु भन्ने कार्यक्रम प्रस्तोताको प्रश्नमा उनले ‘ब्वाइफ्रेन्ड कृष्णजस्तो हुनुपर्छ र हज्बेन्ड रामजस्तो हुनुपर्छ’ भनेकी थिइन्।

‘कृष्ण चुलबुल छन्, मुरली बजाउने, रमाइलो गर्ने त्यसो हुँदा आफूलाई पनि चुलबुल हुन मन लाग्छ,’ अन्तर्वार्तामा उनले भनेकी छन्, ‘भगवान् राम चाहिँ अनुशासित, बुद्धिजीवी राजा भए।’ सुहाना होम९प्रोडक्सनको ‘ए मेरो हजुर ३’ बाट नेपाली फिल्म क्षेत्र प्रवेश गरेकी हुन्।

आमा झरना थापाको निर्देशनमा बनेको आफ्नो पहिलो फिल्ममै सफलता चाखेकी सुहाना दोस्रो फिल्मका लागि निकै उत्साहित थिइन्।

थापाको त्यो अभिनयलाई दर्शले अत्याधिक मन पराएका छन् । ए मेरो हजुर’ ३ बाट नै फिल्मी क्षेत्रमा पाइला राखेकी सुहाना थापा अहिले युरोपमा आफ्ना दिनहरु बिताएकी छिन् ।

यही फिल्म प्रदर्शनीका लागि युरोप गएकी सुहाना युरोप पुगेपछि निकै बोल्ड भएकी छिन् । उनले आफ्ना बोल्ड अबतारका तस्विरहरु इन्स्टाग्राममा पोस्ट गरेकी छिन् । थापा यि तस्विरमा निकै हट देखिएकी छिन् ।

Comment