Friday, May 20

बिहे पछि पनि एक्लै रमाउँदै अभिनेत्री कैटरिना कैफ, पत्नी कैटरिनालाई एक्लै छाडेर पैसाकै पछि दौडे बिक्की

April 27, 2022 710

एजेन्सी । कैटरीना कैफ करोडौंको मुटुको धड्कन हुन् । उनका फ्यानहरू कट्रिनाको हरेक सामाजिक सञ्जाल पोस्टको प्रतिक्षामा रहने गरेका छन् । जब कट्रिना कैफले आफ्नो कुनै पनि तस्बिर सेयर गर्छिन्, तब फ्यानहरूको खुशीको सिमा नै हुदैन । अहिले त्यही क्रममा उनी इन्स्टाग्राममा फर्किएकी छिन् । कट्रिना कैफले आफ्नो निकै सुन्दर र मनमोहक तस्विर शेयर गरेकी छिन् ।

कट्रिना कैफले आफ्नो इन्स्टाग्राममा समुद्र तटको तस्बिर सेयर गरेकी छिन् । यी तस्बिरहरूमा कालो मोनोकिनी लगाएकी कट्रिनाले ठूलो कालो टोपी लगाएर बालुवामा बसेर पोज दिएकी छिन् । यी तस्विरमा कट्रिनाको मुस्कान निकै प्यारो देखिन्छ । दुई तस्बिरमा कट्रिनाले आफ्नो टोन्ड फिगरलाई फ्लन्ट गरिरहेकी छिन् भने एउटामा उनको सेक्सी स्टाइल देख्न सकिन्छ ।

यी तस्बिरहरू कहाँका हुन्, अहिलेसम्म थाहा हुन सकेको छैन । कट्रिना कैफ केही समयअघि पति विक्की कौशलसँग छुट्टी मनाउन गएकी थिइन् । दुबैजना याटमा रोमान्टिक समय बिताएको देखिएका थिए । हेर्दा यी नयाँ तस्बिरहरू पनि विक्की कौशलसँगको छुट्टीका हुन् । कट्रिनाको पोस्टमा फ्यानको कमेन्टले हंगामा मच्चाएको छ । प्रयोगकर्ताहरूले उनलाई निक्कै सुन्दर भनेका छन्।

कतिपयले उनीहरुलाई आफ्नो मनपर्ने व्यक्ति भनेका छन् भने कोहीले हार्ट इमोजी सेयर गरेर मायाको आनन्द लिइरहेका छन् । एक प्रयोगकर्ताले कट्रिना कैफलाई वन्डर वुमन पनि भनेका छन् । सेयर गरेको ४५ मिनेटमै कट्रिना कैफका यी तस्विरलाई ५ लाखभन्दा बढीले लाइक गरेका छन् । यी संख्याहरू प्रत्येक क्षण बढ्दै छन्।

प्रोजेक्टको कुरा गर्ने हो भने कट्रिना कैफ अन्तिम पटक फिल्म सूर्यवंशीमा देखिएकी थिइन् । अब कट्रिना कैफ फिल्म टाइगर ३ मा देखिने भएकी छिन् । टाइगर फ्रेन्चाइजीको यो तेस्रो फिल्म हो, जसमा सलमान खानसँग कट्रिनाको जोडी फेरि देखिनेछ ।

यो पनि -काठमाडौँलाई सुशासन दिलाउनु मेरो प्रमुख लक्ष्य हो स् नेत्री सिंह-पाली कांग्रेसको तर्फबाट काठमाडौँ महानगरपालिकाको नगरप्रमुखको उम्मेदवार सिर्जना सिंहले काठमाडौँलाई सुशासन दिलाउनु आफ्नो प्रमुख लक्ष्य भएको बताउनुभएको छ ।

नेपाल महिला सङ्घ काठमाडौँ जिल्ला कार्यसमितिले आज यहाँ आयोजना गरेको कार्यक्रममा उहाँले २५ वर्षदेखि लथालिङ्ग अवस्थामा रहेको काठमाडौँ महानगरपालिकालाई सुव्यवस्थित गर्नका लागि आफूले नगरप्रमुख पदमा उम्मेदवारी दिएको बताउनुभयो ।

“कांग्रेस पार्टीले सार्वजनिक गरेको घोषणापत्र र मेरो प्रतिबद्धतापत्रलाई समावेश गरेर म जनताको घरदैलोमा पुग्छु, महिला अधिकार मेरो प्रमुख मुद्दा हुनेछ”, उहाँले भन्नुभयो । काठमाडौँ महानगरभित्र आफू कसैको आमा, कसैको दिदी, कसैको भाउजु, कसैको बुहारी र कसैको सासु भएर काम गरेर देखाउने उहाँको भनाइ छ । नेत्री सिंहले विद्यार्थीकालमा आफूले राजनीति गरे पनि पछिल्लो समय राजनीतिक परिवारमा विवाह गरेपछि ससुरा गणेशमान सिंह, सासु मङ्गलादेवी सिंह र श्रीमान् प्रकाशमान सिंहको राजनीतिलाई सहयोग गर्दा आफू सक्रिय राजनीतिबाट पछाडि परेको उल्लेख गर्नुभयो । “मैले राजनीतिमा पद लिइन, राजनीति गर्न छोडिन, अब पद लिनका लागि अगाडि बढेको छु, सारा काठमाडौँवासीले सहयोग गर्नुहुनेछ भन्ने विश्वास लिएको छु”, उहाँले भन्नुभयो ।

कांग्रेस केन्द्रीय सदस्य आरजु राणा देउवाले नेपालको मुटु काठमाडौँमा महिलाले नगरप्रमुखको उम्मेदवार पाउनु खुसीको कुरा भएको बताउनुभयो । “राजनीतिक परिवारको व्यक्ति सिर्जनाले काठमाडौँ महानगरपालिकालाई राम्रो व्यवस्थापन गर्ने विश्वास लिएको छु”, उहाँले भन्नुभयो । नेत्री देउवाले राजनीतिमा नातालाई भन्दा योग्यतालाई हेर्नुपर्ने बताउनुभयो । कांग्रेस पार्टीले हरेक कुरामा छलफल र बहस गरेर निर्णय गर्ने बताउँदै पार्टीको साझा उम्मेदवार सिंह भएको भन्दै उहाँलाई जिताउनका लागि लाग्न काठामाडौँका जनतालाई उहाँले आग्रहसमेत गर्नुभयो ।

कांग्रेस केन्द्रीय सदस्य प्रतिमा गौतमले महानगरको मेयरजस्तो कार्यकारी पदमा महिलालाई उम्मेदवार बनाउनु सम्पूर्ण महिलाप्रतिको सम्मान भएको बताउनुभयो । काठमाडौँ महानगरपालिकी उपप्रमुख हरिप्रभा खड्गी ९श्रेष्ठ०ले आफूले काठमाडौँमा सुरुदेखि महिला प्रमुख हुनुपर्छ भन्ने विचार राख्दै आएको बताउँदै आफ्नै पार्टीले महिलालाई टिकट दिएर राम्रो काम गरेको बताउनुभयो ।

नेपाल महिला सङ्घ काठमाडौँकी अध्यक्ष विष्णुदेवी पुडासैनी, नेपाल महिला सङ्घकी केन्द्रीय सदस्य कल्याणी रिजाल, कांग्रेस काठमाडौँ महानगरपालिकाका सभापति नीलकाजी शाक्यलगायतले काठमाडौँ महानगरपालिकाको मुहार फेर्नका लागि सिंहलाई विजय गराउनु आवश्यक रहेको बताउनुभएको थियो ।

Comment