Saturday, May 21

प्रेमिकालाई ढाँटेर अर्कैसँग बिहे गरिरहेका बेहुला मण्डपबाटै पक्राउ

April 21, 2022 300

काठमाडौं । प्रहरीले मध्यप्रदेशको इन्दौरबाट एक बेहुलालाई पक्राउ गरेको छ । बैंकमा काम गर्ने युवतीसँग उनको विगत दुई वर्षदेखि प्रेम सम्बन्ध रहेको थियो ।

विवाहको ब’हानामा उनले आफ्नी प्रेमिकासँग पटकपटक शा’रीरिक सम्बन्ध राखे त्यसपछि चुपचाप अर्की केटीसँग बिहे गर्न थाले । यो कुरा प्रेमिकालाई थाहा हुने बित्तिकै उनले प्रहरी चौकीमा उजुरी दिएकी थिइन् । जन्ती फर्किनुअघि नै दुलाहा ब ला त्का र को आरोपमा जे’ल पुगेका छन् ।

अभियुक्त राजगढ जिल्लाको सारंगपुरका बासिन्दा हुन् । बैंकमा बीमाको काम गर्ने उनको दुई वर्षदेखि त्यही बैंकमा काम गर्ने केटीसँग प्रेम सम्बन्ध थियो । प्रेमीले गोप्य रुपमा बिहे गरेको थाहा पाएपछि उनी तुरुन्तै सारङपुर पुगिन् र उजुरी दिने प्रयास गरिन् । तर प्रहरीले यस प्रकरणको रिपोर्ट इन्दौरमा लेखिने बतायो ।

उनी तुरुन्तै इन्दौर फर्किइन् र विजय नगर पुलिस स्टेशनमा मुद्दा दर्ता गरिन्। त्यसमा कारबाही गर्दै प्रहरीले तुरुन्तै एउटा टोली सारङपुर पठायो र बेहुलालाई पक्राउ गरी इन्दौर ल्याइयो। जानकारीका अनुसार बुधवार साराङपुरबाट खिलचीपुरसम्म बेहुलाको जन्ती निस्कने थियो ।

तर मंगलबार राति नै प्रहरीले उनलाई पक्राउ गरेको हो । प्रहरीले आरोपी बेहुला विरुद्ध ज ब र ज स्ती क र णी मुद्दा दर्ता गरेको छ । घोडा चढ्न नपाउँदै दुलहा जे’लको कारागारमा पुगेका छन् ।विजय नगर प्रहरी चौकी इन्चार्ज तेहजीब काजीका अनुसार एउटी युवती राति अबेर प्रहरी चौ’कीमा आएकी थिइन् र उनी निराश देखिन्थिन् ।

युवतीले एक युवकसँग आफ्नो प्रेमसम्बन्ध रहेको र शा’रीरिक शो’षण गरेको प्रहरीलाई बताइन् । आ’रोपितले लामो समयदेखि विवाहको नाममा आफूसँग सम्बन्ध राखेको युवतीले बताइन् ।दुई दिनअघि उनी युवतीलाई घर जान भन्दै इन्दौर गएका थिए र फर्किएपछि बिहे गर्ने कुरा गरिरहेका थिए ।

यसैबीच युवतीले बुधबार बिहे गर्न लागेको थाहा पाइन् । त्यसपछि युवतीले सारङपुर पुगेर उ’जुरी दिएकी थिइन् । त्यसपछि प्रहरी टोलीले बलात्कारको आरोप लागेका अनुरागलाई पक्राउ गरेको थियो ।

Comment