Video

भाईरल जोडी बखत र प्रतिभाको पनि यस्तो बिजोग, चाउचाउ खाएर रात कटाए (भिडियो हेर्नुस)

भाइरल जोडी बखत बिष्ट र प्रतिभा चौधरीको अन्तर्वार्ताहरु युट्युबमा धेरै भेटिन्छन् । पछिल्लो समय श्रीमति प्रतिभा भन्दा कदमा आधा होचा बखत सामाजिक संजालमा निकै भाईरल हुदै गईरहेका छन् ।

माया प्रेमको लागि सबै त्याग गरेर काठमाडौं आएका बखत बिष्ट र प्रतिभा चौधरी अरु जोडी भन्दा धेरै फरक छन् । बिश्व भरि फैलिएको कोरोना भाइरसको नियन्त्रणको लागि चैत्र ११ गते देखि नेपाल सरकारले लक डाउन गरेको छ । लक डाउनले गर्दा काठमाडौँमा धेरै मानिस हरुमा भोकमारी लागि रहेको छ ।

यसै बीच भाइरल जोडी बखत र प्रतिभालाई पनि लक डाउनले ठुलै असर परेको छ । लक डाउनमा आफुहरुले चाउचाउ मात्र खाएर बसेको उनीहरुले बताए । कुनै बेला त हिडेरै गाउ जाउ जस्तो पनि लागेको भाइरल जोडीले सुनाए ।बाकि भिडियोमा हेर्नु होला ।

यो पनि पढ्नुस

जति मेहनत गरेपनि धन कमाउन सक्नुभएको छैन भने तपाईंलाई ग्रहदोष हुनसक्छ । यसलाई हटाउन ऊँ श्री हनुमते नमः यो मन्त्र दिनदिनै २१ चोटि जप्नुस् । काममा बाधा आउन पाउँदैन ।

अलिकति हिंग आफूमाथि घुमाएर उत्तर दिशामा फ्याँक्नुस् । अनि बिहानै तीनवटा हरिया अलैंची दाहिने हातमा राखेर श्रीं श्रीं उच्चारण गर्नुस् र खानुस् । त्यसपछि घरबाहिर निस्कनुस् । काम फत्ते हुन्छ ।

सुतेर बिहान उठेपछि दिनदिनै आफ्नो हत्केलालाई ध्यान दिएर हेर्नुस् र तीनचोटि चुम्नुस् । यसो गर्दा हरेक काममा सफलता पाउनुहुनेछ । शनिवारदेखि यसो गर्न शुरु गर्नुस्।

पाँच रुपैयाँको नोटको त्रिकोण पिरामिड बनाएर पूजाकोठामा राख्नुस् । धनको कमी हुन थाल्नेबित्तिकै त्यो पिरामिडलाई देब्रे हातमा राखेर दासहने हातले छोप्नुस् । अनि पिरामिडले घरमा धन ल्याउँदैछ भनी कल्पना गर्नुस् ।

यसो गर्दा कताकताबाट तपाईंलाई धन आइलाग्छ । तर पैसाको साह्रै खाँचो भयो भने मात्र यसो गर्नुस् । गुरु पुष्य योग र शुभ चन्द्रमाको दिन बिहान हरियो रंगको कपडाको सानो थैलो बनाउनुस् । अनि श्रीगणेशको चित्र वा मूर्तिअघि बसेर संकटनाशन स्तोत्रको ११ चोटि पाठ गर्नुस् ।

त्यसपछि थैलीमा सातवटा मुँग, दश ग्राम साबुत धनियाँ, एक पञ्चमुखी रुद्राक्ष, एक चाँदीको सिक्का, दुईवटा सुपारी, दुईवटा बेसारको पोको बाँधेर गणेशजीलाई शुद्ध घिउको लड्डु भोग चढाउनुस् । त्यसपछि थैली कन्तूरमा राख्नुस् । एक वर्षपछि नयाँ थैली राख्नुस् । गरीब र ब्राह्मणहरूलाई दान दिनुस् । यसो गर्दा आर्थिक रूपमा तनाव हुँदैन ।

आइतवार भैरवको मन्दिरमा सिन्दूर चढाएर बटुक भैरव स्तोत्र पाठ गर्नुस् अनि गाई, काग र कालो कुकुरलाई मन पर्ने कुरा खुवाइदिनुस् । वर्षमा चार पाँचचोटि यसो गर्नुभयो भने सबै बाधा हटेर जान्छन् । एजेन्सी

Related Articles

Back to top button