Saturday, May 21

गायिकाले पल शाहलाई साथ दिएपछी पलको दुश्म,नहरु सँग जय किशन र पुन्य गौतम एक भएर ल,ड्ने (भिडियो सहित)

April 20, 2022 347

नायक तथा कलाकार जय किशन बस्नेत प्रक,रणको विषयमा बोल्दै भन्छन्,”पल शाह प्रकरणमा अन्ततः सत्य बोलेर पल लाई बचाएकोमा म तिम्रो खुट्टा ढोग्न चाहन्छु।”जयकिशनले पल शाह प्रक,रणका क्रममा आफूले पलका न्या,यका लागि विभिन्न स्थानमा पुगेका पनि थिए र आज न्या,य पाउने संकेत देखिएकोमा आफू हर्षित भएको बताएका छन्।

हिजो पल शाहलाई छुटाउन र उसको न्यायका लागि लड्दा पनि निकै दिन सुत्न नपाएको र आज छुट्ने आशा देखाएकोमा पनि खुसीले निद्रा नलागेको उनले बताएका छन्।साथै उनले अन्तर्वार्ताका क्रममा पल शाहको वकालत गर्ने कतिपय वकिलहरूले समेत पल शाहको थर थाहा नपाएर पल थापा भनेर सम्बोधन गरिरहँदा आफूलाई यस्ता वकिलले न्या,य दिने कुरामा सहयोग गर्न सक्लान् र भन्ने कुरामा आशंका उत्पन्न भएको उनले बताएका छन्।

Comment