Saturday, May 21

घरमा सुत्केरी पत्नीलाई छाडेर पैसाकै पछि दौडे पति हर्ष

April 14, 2022 584

हर्ष लिम्बाचिया र कमेडियन भारती सिंहका लागि यो निकै खुसीको समय हो । दम्पती लामो समयदेखि आमाबाबु बन्न पर्खिरहेका थिए। उनको इच्छा पूरा भएको छ । भारती आमा बनेकी छिन् र छोरालाई जन्म दिएकी छिन् । भारती अहिले ब्रेकमा छिन् र छोरासँग घरमै आराम गरिरहेकी छिन् । यसैबीच उनका पति हर्ष लिम्बाचिया हालै ‘खतरा खतरा शो’ को सेटमा देखिएका छन् ।

यसै क्रममा मिडियाले होस्ट हर्षलाई बाबु बनेकोमा बधाई दिँदै भर्खरै जन्मेको बच्चाको अवस्थाबारे पनि सोधे ।सञ्चारकर्मीसँगको कुराकानीमा हर्ष लिम्बाचियाले भने– ‘बेबी एकदम ठिक छ तर हामीलाई रातभर जागाई रहन्छ । तर हामी यी क्षणहरूको मजा लिइरहेका छौं। जब हर्षलाई भारती सिंह बिना सेटमा आउनुको कारण सोधियो ।

यसको जवाफ दिँदै हर्षले भने– ‘उनी सेटमा आउन नसकेकोमा हामी सबैलाई धेरै दुःख लागेको छ तर छिट्टै उनी शोको हिस्सा बन्नेछिन् । उनी पूर्ण रूपमा स्वस्थ हुनुहुन्छ र धेरै बलियो पनि छिन् । उनी गर्भावस्थाको अन्तिम दिनसम्म काम गरिरहेकी थिइन् । छिट्टै छायांकन सुरु गर्ने पक्का छ किनकी सुटिङ नगरी घरमा बस्दा राम्रो लाग्दैन ।पितृत्वको बारेमा कुरा गर्दै हर्षले भने- मैले मानिसहरूबाट सुनेको थिएँ कि जब तिनीहरूको बच्चा हुन्छ, तिनीहरू पूर्ण रूपमा फरक महसुस गर्छन्।

र अब म बुबा बनेको छु, म पनि यो कुरामा सहमत छु। यो धेरै फरक र अद्भुत अनुभूति हो। मेरो लागि, मेरो सानो छोरालाई हेर्नु एक ध्यान जस्तै हो। यसले तिनीहरूलाई बाहिरी संसारबाट पूर्ण रूपमा टाढा राख्छ। घण्टौंसम्म छोरालाई हेरिरहे । उनीहरुलाई लाग्छ कि यो उनीहरुका लागि तनाव हटाउने काम भन्दा कम छैन। छोरा नहुँदा पनि मनमा छोराको रूप घुमिरहन्छ । हर्ष अहिले दुईवटा प्रोजेक्टमा व्यस्त छन् । उनी खतरा खतरा शोको एक हिस्सा हुन्।

यसबाहेक उनी हुनरबाज देश की शान शोसँग पनि जोडिएका छन् । भारती खतरा खतरा शोसँग पनि आबद्ध थिइन् र आमा बन्नुभन्दा एक दिनअघिसम्म उनले यही शोमा काम गरिरहेकी थिइन् । भारतीको यो कुराको चारैतिरबाट प्रशंसा पनि भयो । अहिले दम्पतीको घरमा खुशी आएको छ र उनीहरुले भरपुर रमाइलो गरिरहेका छन् । यो जोडीले अहिलेसम्म छोराको तस्विर सेयर गरेका छैनन् ।

Comment