News

‘कुकुर भुक्दैमा सिंहले फर्केर हेर्दैन’ : पूजा शर्मा

नेपालमा तेश्रो साताको लकडाउन चलिरहेको छ । सामान्य नागरिकदेखि सेलिव्रेटीसम्मले घरमा बसेर सरकारको निर्देशनलाई पालना गरिरहेका छन् । घरमा बस्दा इन्टरनेटको सुविधा हुनेहरु सामाजिक सञ्जालमा व्यस्त छन् ।

यस्तैमा नायिका पूजा शर्मा पनि सामाजिक सञ्जाल फेसबुक र इन्स्टाग्राममा सक्रिय छिन् । उनी फेसबुक तथा इन्स्टाग्राममा दैनिक रुपमा कुनै न कनै सामाग्री पोस्ट गरिरहेकी हुन्छिन् । बुधबार मात्रै आफ्नो टिमलाई मिस गरिरहेको स्टाटस पोस्ट गरेकी पूजाले बिहिबार भने व्यांग्यत्मक स्टाटस पोस्ट गरेकी छिन् ।

‘कुकरलाई भुक्न देऊ, तरपनि राजा भनेको सिंह नै हो । स सना कुकुरहरु भुक्दैमा सिंहले फर्केर हेर्दैन्’, पूजाको यो स्टाटस कसलाई र कुन आशयमा लेखिन् ? त्यो उनैलाई थाहा होला । तर उनका शुभ चिन्तकले पूजालाई सिंहको संज्ञा दिएका छन् । कुकुर चाहिं को हुन् त ?

Related Articles

Back to top button