News

डाक्टरमाथि लाठी चार्ज गर्ने महाराजगन्जका डिएसपी मेट्रोमा तानिए

काठमाडौं। डाक्टरमाथिनै लाठी चार्ज गरेको पुस्टि भएपछि महानगरीय प्रहरी वृत्त महाराजगञ्जका प्रमुख प्रहरी नायव उपरीक्षक (डीएसपी) उमेश लम्साल महानगरीय प्रहरी कार्यालय (मेट्रो)मा तानिएका छन् । उनलाई कारबाही स्वरुप मेट्रोमा तानिएको हो ।बुधबार राति त्रिवि शिक्षण अस्पताल महाराजगञ्जमा कार्यरत ३ जना डाक्टर शम्भु खनाल, तेजप्रसाद साह र विकाश साह माथि प्रहरीले लाठी चार्ज गरेको थियो ।

लाठी चार्ज गर्ने क्रममा डीएसपी लम्साल घटनास्थलमा नै भएको अनुसन्धानका क्रममा खुलेपछी उनलाई कारवाही स्वरुप रानीपोखरी प्रहरी कार्यालय तानिएको हो ।डाक्टरहरु अस्पतालको ड्युटी सकेर साँझ घर फर्कने क्रममा कान्तिबाल अस्पताल पछाडिको ओरालोमा प्रहरीले उनीहरु माथि चार्ज गरेको थियाे ।

घटनाको अनुसन्धान गर्न महानगरीय प्रहरी कार्यालय रानीपोखरीले एसएसपी किरण बज्रचार्या, अपराध महाशाखाका एसपी मुकेश सिंह र काठमाडौं प्रहरी परिसरका डीएसपी होविन्द्र बोगटीको समिति बनाएको थियो।डीएसपी लम्सालमाथि सस्तो प्रचारमार्फत चर्चामा आउन खोजेको आरोप लाग्दै आएको थियो ।

Related Articles

Back to top button