Saturday, May 21

काठमाडौको क्याम्पसमा पढ्ने २७ वर्षकी युवती जंगलमा यस्तो अवस्थामा फेला

April 9, 2022 810

काठमाडौको चावहिलस्थित पशुपति क्याम्पसमा अध्ययनरत एक युवती जंगलमा मृत फेला परेकी छन् । प्रहरीले उनको नाम नीला राई बताएको छ । भोजपुरको हतुवागढी गाउँपालिका–२ घर भएकी २७ वर्षीया राई बिहिबार गोकर्णेश्वर नगरपालिका–३ जगडोल बन कार्यालय नजिक जंगलमा मृत भेटिएकी हुन् ।

पशुपति क्याम्पसमा बीए तेस्रो वर्षमा अध्ययनरत राईको बायाँ हातको नाडीमा ब्लेडले का टे को डोब देखिएको छ । निलाको शव पोष्टमार्टमका लागी त्रिवि शिक्षण अस्पतालमा राखिएको महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंका एसपी दिनेशराज मैनालीले जानकारी दिए । उनि काठमाडौं महानगरपालिका–६ कपन स्थित सरस्वतीनगर बस्दै आएकी थिइन् ।

घटनास्थलमा ब्लेड र वि ष को बट्टा भेटिएको छ । रुखहरूमा पनि र ग त लतपतिएको छ । घटनाबारे महानगरीय प्रहरी वृत बौद्धले अनुसन्धान गरिरहेको एसपी मैनालीले बताए ।

छोटो पोशाक लगाएर अवार्ड लिन पुगेकी जास्मिनको लुगाले धोका दिएपछी…..

टेलिभिजन अभिनेत्री जस्मिन भासिन सामाजिक सञ्जालमा सक्रिय रहन्छिन् र उनको भिडियो पनि निकै भाइरल हुने गर्छ । उनी प्रायः आफ्नो मिल्ने साथी अली गोनीसँग देखिन्छन् । अहिले जस्मिन भसिनको एउटा भिडियो सामाजिक सञ्जालमा निकै भाइरल भइरहेको छ ।

यस भिडियोमा टिभी अभिनेत्री सुन्तला रंगको गाउन र अवार्डमा देखिएकी छिन् । यस भिडियोमा जस्मिन सुन्तला रंगको सुन्दर गाउनमा निकै सुन्दर देखिएकी छिन् र उनको हातमा अवार्ड पनि देख्न सकिन्छ । भिडियोमा जस्मिन आफ्नो अवार्ड बोकेर हिँडिरहेको बेला अचानक उनको गाउनमा एक पुरुषको खुट्टा खस्छ । त्यसपछि के हुन्छ त्यो हेर्न लायक छ।

समारोहको लागि, उनले स्लीक हेयर बन र डोय मेकअपको साथ सुन्तला रंगको छोटो पोशाक लगाएकी थिइन्। वुमप्लाले सेयर गरेको भिडियोमा जस्मिन हातमा अवार्ड लिएर हिँडिरहेको देख्न सकिन्छ, जब नजिकै उभिरहेको एक व्यक्ति उनको ड्रेसमा खस्छ र उनी फसेकी छिन् ।

सुन्दरताका कारण फ्यानमाझ निकै चर्चित छिन् । बिग बोस १४ पछि उनको लोकप्रियता बढेको छ र आज फ्यानहरु उनको प्रत्येक झलकको लागि उत्सुकतापूर्वक पर्खिरहेका छन्। यसैबीच उनको एउटा भिडियो सामाजिक सञ्जालमा निकै भाइरल भइरहेको छ ।

जसमा उनी जास्मिन भासिन उप्स मोमेन्टको शि’का’र हुनबाट जोगिने देखिएकी छिन् । वास्तवमा, हिजो राती जास्मिन भसिन सुन्तला रंगको ग्लैमर ड्रेस लगाएकी छिन्, उफ्फ फेस द पल हिजो राति एक कार्यक्रममा पुगेकी थिइन्, जहाँ उनले सुन्तला रंगको स्टाइलिस आउटफिट बोकेकी थिइन् ।

वास्तवमा, हालै जास्मिन भासिनले ‘वुमन अफ द इयर’ अवार्ड पाएकी छिन् । यो अवार्ड लिन जस्मिन निकै ग्ल्यामरस स्टाइलमा पुगेकी थिइन् । अवार्ड पाएर जस्मिन फर्किंदै गर्दा उनको गाउनमा एक पुरुषको खुट्टा आयो ।

चमेलीले फर्केर हेर्छ र केहि भन्छे र त्यसपछि अघि बढ्छ। जस्मिन भसिनको यो भिडियो सार्वजनिक भएपछि मानिसहरूले यसमा आफ्नो प्रतिक्रिया दिन थालेका छन् । भिडियोमा कमेन्ट गर्दै एक व्यक्तिले लेखेका छन्, ‘उनले माफी पनि बोलिनन्’, अर्काले लेखेका छन्, ‘बधाई छ क्वीन फर द वुमन अफ द इयर अवार्ड’। यसरी जस्मिन भसिनको यो भिडियोमा धेरै कमेन्टहरु आएका छन् ।

Comment